Výplně Mix 50:50 / PUR

Máte naplněný polštář dobře, kvalitní výplní a v odpovídající ceně?

Jako letitý výrobci tohoto materiálu se tímto „problémem“ zabýváme již po celou dobu výroby a stále průběžně sledujeme výsledky výroby. Jedná se totiž o to, zda jsou rozmykána všechna PES vlákna, nebo jen jejich část. Rozdíl v plnivosti (objemu polštářů) při stejné hmotnosti (váze polštáře) může být více jak 10%, tzn., že každý desátý polštář je naplněn zdarma. Námi produkované PES výplňové kuličky mají 95-100% rozmykaných PES vláken, čímž je dosaženo maximálního objemu.

Čím to je? Použitým PES vláknem, odpovídající strojním zařízení a průběžnou kontrolou kvality. Naše kuličky tímto neztrácejí na svém objemu, kvalitě a v neposlední řadě tímto i ceně.

MIX 50:50 – PES kuličky i ve směsi s PUR tyčinkami, a to ve světlém nebo barevném provedení. V nejčastějším dodavatelském, spotřebitelském a zpracovatelském poměru 1:1.

PUR tyčinky, které produkujeme nedrtíme, ale řežeme. Mají tedy, oproti běžné PUR drti, velikou výhodu, že se kvůli svým ostrým hranám po celém obvodu a objemu neshlukují.

Tato vlastnost se nejvíce kladně projeví v oblasti plnění různých výplňových a dekorativních polštářů, sedáků a dalších čalounických výrobků.

Společně s našimi PES výplňovými kuličkami, které mícháme ( s PUR tyčinkami ) nejčastěji v poměru 50:50 se velice výrazně využívají zejména při výrobě sedacího nábytku, kde měkkost zabezpečí PES kuličky a pevnost tvaru zabezpečí PUR tyčinky.

Společně tak tento výrobek nabízíme pod názvem MIX PUR:PES v nejčastějším vzájemném poměru 50:50.