+420 724 533 924 | +420 777 722 468 info@progymprofesional.cz

Financial Advisor

Get a Free Financial Plan Consultation

Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Proin eget tortor risu

Poskytované služby

Poradna pro Vaše nožky

Vyšetření na podoskopu

Úprava a prodej stélek

Přístrojová zdravotní pedikůra

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed dui sapien massa.

Cvičení s Andreou

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed dui sapien massa.

E-SHOP

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed dui sapien massa.

Our Mission Is to Build the Foundation of a Secure Future

Proin eget tortor risus. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas

Future

Podologická poradna

SLužby & Cvičení

Poradna
pro Vaše nožky

VYŠETŘENÍ
NA PODOSKOPU

ÚPRAVA A PRODEJ STÉLEK FORMTHOTIC & SIDAS

PŘÍSTROJOVÁ
ZDRAVOTNÍ PEDIKŮRA

Cvičení
s Andreou

O mně

Celý můj život se věnuji sportu. Od sportovní gymnastiky, baletu k atletice, později basketbalu, volejbalu. Od roku 2000 jsem se začala věnovat aerobiku. Nadchlo mě spojení hudby a cvičení. Začala jsem předcvičovat ve fit studiích a po tělocvičnách v Táboře i v okolí.

Absolvovala jsem tyto vzdělání: Certified aerobic instructor FISAF, diplom Dance aerobic, Kick box, Bodystyling diplom, Power step diplom. Od 4 let jsem milovala a miluji dál sjezdové lyžování, které se mi stalo osudným.

Po těžkém úrazu na lyžích jsem musela přehodnotit svůj život. Jelikož jsem si ho nedovedla představit bez pohybu. Začala jsem cvičit zdravotní cvičení a účastnit se různých školení a kurzů.

A proč nakonec nepředat znalosti ostatním a pomoci jim podobnými potížemi. Takže na závěr jsem se stala certifikovaným Cvičitelem tělesné zdravotní výchovy a Instruktorem pilates.

Aktuality